Магнікор захистить ваше серце від інфаркту
Після 45-50 років у третини чоловіків і жінок лікарі виявляють атеросклероз. На стінках кровоносних судин утворюється великий холестериновий наліт.

Від цього вони звужуються, що в свою чергу перешкоджає нормальному руху крові. Вона нашаровується в місцях звужень. У критичних випадках згусток крові може взагалі перекрити її рух. Якщо це відбувається в серці, то виникає інфаркт, у мозку - інсульт. Такі процеси можливі й у судинах кінцівок. Тоді настає тромбофлебіт. Якщо негайно не надати допомогу, то настає відмирання, гангрена, що призводить до ампутації кінцівки, - розповідає терапевт із Черкас Оксана Дрига. - Часто супутниками атеросклерозу стають артеріальна гіпертензія, нестабільна стенокардія.

Найдієвіший спосіб профілактики утворення згустків крові - її розрідження. Сприяє цьому постійне вживання ацетилсаліцилової кислоти. Медики довели, що це знижує ризик інфаркту, інсульту на 40-50%. З розвиненим атеросклерозом лікарі обов'язково призначають щоденне вживання препаратів, що містять згадану кислоту.

Тривалий час лікарі призначали при атеросклерозі препарати, які містять тільки кислоту. Це в свою чергу могло провокувати розвиток виразки шлунка, адже кислота постійно дратувала слизову. Тепер до складу препаратів, розріджує кров, додають гідроксид магнію. Він ефективно захищає шлунок від подразнень кислотою. Відтепер на ринку України з'явився чудовий вітчизняний препарат на основі ацетилсаліцилової кислоти - Магнікор. За своїми якостями він не поступається аналогам кращих іноземних фармацевтичних фірм, але коштує в кілька разів дешевше. Як і дорогі іноземні ліки, Магнікор містить гідроксид магнію і інші захисні допоміжні речовини, - пояснює терапевт. - З чудовими результатами дії Магнікор люди зможуть значно заощадити кошти.

Своїм пацієнтам для профілактики серцево-судинних хвороб я призначаю Магнікор в добовій дозі 75 міліграм.

Курс лікування лікар визначає індивідуально, залежно від показань і тяжкості захворювання.

Якщо є проблеми з кишково-шлунковим трактом - виразка шлунка або інші хвороби, - перед застосуванням Магнікор слід порадитися з лікарем.

Магнікор - ефективно захищає від інфаркту та інсульту.
Магнікор - якість вищих світових стандартів.

Автор: Віталій Іванченко